Newsletter
Obrączki z żółtego złota 14k z cyrkonią Swarovski
dodaj do przechowalni
Opis

Dane techniczne
| Metal/Materiał: | Żółte złoto 14k, próba 3 (0,585) |
| Powierzchnia: | Półokrągła |
| Wykończenie: | Mat/Błysk |
| Kamień centralny: | Cyrkonia Signity by Swarovski - 1szt. |
| Szerokość obrączek: | 6mm (w opcji 4mm, 5mm, 7mm) |
| Wysokość obrączek: | 1,3mm |
| Waga pary: | ~ 10g |
| Informacja: | Produkt ten jest na indywidualne zamówienie. Brak możliwości zwrotu. |
Opinie o produkcie (0)
Alla recensioner visas (både positiva och negativa). Vi verifierar inte om de kommer från kunder som har köpt produkten.