Diamenty inwestycyjne

Szanowni Państwo,

jedną z dziedzin działalności naszej firmy to zakup w atrakcyjnych cenach diamentów inwestycyjnych. W niepewnych czasach doskonałą lokatą kapitału są złoto i diamenty. Ceny diamentów inwestycyjnych od dziesięcioleci utrzymują się w trendzie wzrostowym, więc jest to specyficzny towar, który nigdy nie traci na wartości. Dywersyfikując swój portfel inwestycyjny, biorąc pod uwagę różne instrumenty finansowe, nie można pominąć diamentów.

Poprzez kontakty z giełdami diamentów na całym świecie, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu zakup bardzo wysokiej jakości kamieni o dowolnej wadze karatowej w najlepszej cenie na rynku.
Wszystkie kamienie posiadają Certyfikaty Autentyczności najważniejszych na świecie laboratoriów gemmologicznych, takich jak: GIA (Gemological Institute of America w Los Angeles), IGI (International Gemological Institute w Antwerpii) czy HRD (Hoge Raad voor Diamant w Antwerpii), co jest bardzo rzetelnym potwierdzeniem ich cech i właściwości fizycznych.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie stworzyć portfel inwestycyjny określonych grup kamieni o żądanych szlifach, barwach i czystości, przeszukując światowe giełdy diamentów i szlifiernie na całym świecie w celu sprowadzenia do Polski w kilka dni wyselekcjonowanych okazów o wybranych parametrach.

Zapraszamy do współpracy

DiamondsCenter.pl

do góry
| Copyright © 2003-2024 DiamondsCenter.pl | E-commerce & SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl