Bezpieczne zakupy


Bezpieczeństwo w zakresie produktu

Wszystkie produkty robione są z najwyższą precyzją, co zapewnia doskonałą jakość wyrobu. Naszą ofertę wyróżnia na rynku ciekawa i elegancka forma oraz nowoczesny design w projektowaniu biżuterii. Jednak najważniejsza cecha to perfekcja wykonania, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Gwarantujemy zadowolenie z zakupionych produktów, oraz z jakości obsługi naszych klientów.


Certyfikat i gwarancja

Do każdego produktu zawsze dołączany jest certyfikat z dokładną indywidualną ekspertyzą wyrobu. W przypadku pierścionków wykonywana jest ekspertyza kamienia z podaniem jego parametrów, oraz łącznej wagi produktu. Każdy produkt posiada cechy Urzędu Probierczego, co daje gwarancję, że wyrób wykonany jest z takiego metalu szlachetnego jak w opisie. Wszystkie produkty obejmuje gwarancja 24 miesiące od daty na fakturze zakupu.


Bezpieczeństwo w zakresie płatności kartą

Transakcje dokonywane kartą kredytową są szyfrowane specjalnym protokołem SSL. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.
Wszelkie dane karty kredytowej nie jest przekazywane do właściciela sklepu. Moment transakcji kartą jest zabezpieczony szyfrowanym protokołem https:// widocznym w adresie strony. Zapobiega to przechwytywaniu i zmienianiu przesyłanych danych oraz zapewnia bezpieczeństwo transakcji.


Ochrona danych osobowych

Dane adresowe są chronione i nie są nigdzie wykorzystywane. Mają Państwo możliwość wglądu do swoich danych logując się w sklepie, oraz do ich zmian lub usunięcia. Nie spamujemy - wszelkie informacje o nowych produktach, promocjach itp. są wysyłane na Twój E-mail, tylko na wyraźne życzenie.

do góry
| Copyright © 2003-2024 DiamondsCenter.pl | E-commerce & SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl