Newsletter
Pierścionek z 14k złota z diamentem 0-18ct
5
Opis
Marzysz, by choć na chwilę mieć u stóp cały świat? Pragniesz być pożądana, wzbudzać zachwyt i ciekawość? To doskonały moment. W chwili, gdy stajesz przed nowym rozdziałem w swoim życiu i przygotowujesz się do stałego związku, jesteś w centrum uwagi. Nie zmarnuj tego! Narzeczeństwo to stan, w którym czujesz się wyjątkowa i pragniesz otaczać się tylko fascynującymi przedmiotami. Ten złoty pierścionek z diamentem w konwencjonalnej, ale jakże szlachetnej i szykownej formie będzie świadectwem Twojego wspaniałego związku. Przygotuj się na emocjonujące chwile, które dopiero przed Tobą!
Dlaczego warto wybrać nasz pierścionek?
- oferujemy najwyższej jakości, unikalny i ponadczasowy produkt,
- zawsze modne wzornictwo, dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym,
- możliwość zmiany barwy złota i kamieni w większości pierścionkach,
- za darmo wygrawerujemy dla Ciebie dowolny napis,
- możesz zamówić każdy rozmiar, dostępna jest pełna paleta rozmiarów,
- każdy produkt jest cechowany przez Urząd Probierczy.
Dodatkowo otrzymujesz:
- Certyfikat Autentyczności wyrobu wystawiony przez gemmologa,
- Darmową wymianę produktu na mniejszy lub większy rozmiar,
- Gwarancję na produkt 2 lata,
- Eleganckie opakowanie,
- Atrakcyjny upominek.
Kamień w tym produkcie nie pochodzi z krajów objętych konfliktem zbrojnym
lub w których łamane są prawa człowieka.
Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu!
Dane techniczne
| Metal/Materiał: | Żółte i białe złoto 14k, próba 3 (0,585) |
| Wykończenie: | Błyszczące |
| Kamień centralny: | Diament - 1szt. |
| Waga kamienia: | 0,18ct |
| Barwa: | F |
| Czystość: | VS |
| Szlif: | Okrągły (brylant) |
| Szerokość oprawy: | 4,6mm |
| Szerokość szyny z boku: | 2,5mm |
| Szerokość szyny na dole: | 2,3mm |
| Waga produktu: | ~ 2,2g (w zależności od rozmiaru) |
| Design: | Maria Adamowicz |
| Informacja: | Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić do 14 dni od dnia otrzymania (przeczytaj warunki zwrotów). |
Opinie o produkcie (0)
Alla recensioner visas (både positiva och negativa). Vi verifierar inte om de kommer från kunder som har köpt produkten.