Newsletter
Obrączki z żółtego złota 8k z cyrkoniami Swarovski
dodaj do przechowalni
Opis

Dane techniczne
| Metal/Materiał: | Żółte złoto 8k, próba 6 (0,333) |
| Powierzchnia: | Płaska |
| Wykończenie: | Mat/Błysk |
| Kamienie: | Cyrkonie Signity by Swarovski - 3szt. |
| Szerokość obrączek: | 7mm (w opcji 5mm) |
| Wysokość obrączek: | 1,3mm |
| Waga pary: | ~ 14g |
| Informacja: | Produkt ten jest na indywidualne zamówienie. Brak możliwości zwrotu. |
Opinie o produkcie (1)
Alla recensioner visas (både positiva och negativa). Vi verifierar inte om de kommer från kunder som har köpt produkten.
Mariusz Kolcan
Obrączki jeszcze piękniejsze niż na zdjęciu. Dziękuję za wyrozumiałość jeśli chodzi o zmianę miejsca dostawy. Jak widać firma dostosowuje się do klienta - tak trzymać!