Newsletter
Obrączki z żółtego złota 8k z cyrkoniami Swarovski
dodaj do przechowalni
Opis

Dane techniczne
| Metal/Materiał: | Żółte złoto 8k, próba 6 (0,333) |
| Powierzchnia: | Płaska |
| Wykończenie: | Błyszczące |
| Kamienie: | Cyrkonie Signity by Swarovski - 6szt. |
| Szerokość obrączek: | 4,6mm |
| Wysokość obrączek: | 1,8mm |
| Waga pary: | ~ 12g |
| Informacja: | Produkt ten jest na indywidualne zamówienie. Brak możliwości zwrotu. |
Opinie o produkcie (1)
Alla recensioner visas (både positiva och negativa). Vi verifierar inte om de kommer från kunder som har köpt produkten.
Andrzej Krakowski
Dziękujemy za cudowne obrączki, przyszła żona nie może się na nie napatrzeć :))) Pozdrawiamy