Newsletter
Obrączki z żółtego złota 8k z cyrkonią Swarovski
dodaj do przechowalni
Opis

Dane techniczne
| Metal/Materiał: | Żółte złoto 8k, próba 6 (0,333) |
| Powierzchnia: | Płaska |
| Wykończenie: | Błyszczące |
| Kamień centralny: | Cyrkonia Signity by Swarovski - 1szt. |
| Szerokość obrączek: | 5mm (w opcji 6mm, 7mm) |
| Wysokość obrączek: | 1,3mm |
| Waga pary: | ~ 10g |
| Informacja: | Produkt ten jest na indywidualne zamówienie. Brak możliwości zwrotu. |
Opinie o produkcie (1)
Alla recensioner visas (både positiva och negativa). Vi verifierar inte om de kommer från kunder som har köpt produkten.
Adam Makar
Obrączki pierwsza klasa, profesjonalna obsługa, szybki kontakt, bardzo pomocni pracownicy. Przyjemnie jest pracować z profesjonalistami :)