Newsletter
Obrączki z żółtego złota 14k z cyrkonią Swarovski
dodaj do przechowalni
Opis
Wyjątkowym dopełnieniem ślubnej przysięgi będą obrączki z żółtego złota ozdobione wyróżniającym elementem w postaci delikatnej cyrkonii Swarovski. To połączenie klasyki i oryginalnego wzornictwa sprawi, że oboje poczujecie się wyjątkowo. 14-karatowe złoto jest gwarancją doskonałej jakości obrączek, dlatego stanowią one odpowiedni symbol małżeńskiej miłości. Nowoczesny wzór z płaską powierzchnią oraz cyrkonia Signity by Swarovski sprawiają również, że obrączki są luksusowym elementem Twojego codziennego ubioru.

Dane techniczne
| Metal/Materiał: | Żółte złoto 14k, próba 3 (0,585) |
| Powierzchnia: | Płaska |
| Wykończenie: | Błyszczące |
| Kamień centralny: | Cyrkonia Signity by Swarovski - 1szt. |
| Szerokość obrączek: | 3,1mm |
| Wysokość obrączek: | 2,2mm |
| Waga pary: | ~ 12g |
| Informacja: | Produkt ten jest na indywidualne zamówienie. Brak możliwości zwrotu. |
Opinie o produkcie (0)
Alla recensioner visas (både positiva och negativa). Vi verifierar inte om de kommer från kunder som har köpt produkten.