Newsletter
Obrączki z żółtego i białego złota 14k z cyrkoniami Swarovski
dodaj do przechowalni
Opis
Obrączki to niesłabnący przez lata symbol miłości. Zakładane na palce małżonków dopełniają uroczystość zaślubin. Obrączki ślubne wyróżniają się elegancją – to kompozycja białego oraz żółtego 14-karatowego złota, która została wzbogacona delikatną aplikacją z mieniących się cyrkonii Swarovski. Wykonana z olbrzymią precyzją biżuteria o eleganckim wzorze będzie się pięknie prezentowała na dłoniach małżonków, przypominając im o uczuciu, które ich łączy. Odpowiedni grawer z pewnością pozwoli spersonalizować obrączki i czuć dumę oraz radość związaną z tym pięknym dniem zaślubin.

Dane techniczne
| Metal/Materiał: | Żółte i białe złoto 14k, próba 3 (0,585) |
| Powierzchnia: | Półokrągła |
| Wykończenie: | Mat/Błysk |
| Kamienie: | Cyrkonie Signity by Swarovski - 7szt |
| Szerokość obrączek: | 6mm |
| Wysokość obrączek: | 1,3mm |
| Waga pary: | ~ 11g |
| Informacja: | Produkt ten jest na indywidualne zamówienie. Brak możliwości zwrotu. |
Opinie o produkcie (1)
Alla recensioner visas (både positiva och negativa). Vi verifierar inte om de kommer från kunder som har köpt produkten.
Monika Pintal
Obrączki są prześliczne, delikatne i niepowtarzalne, zresztą to już drugie zamówienie w tym sklepie i naprawdę było warto! Profesjonalizm w pełnym słowa znaczeniu. Dziękuje bardzo i pozdrawiam.