Wersje językowe
Ochrona danych osobowych

Dane adresowe Klientów sklepu DiamondsCenter są chronione i nie są nigdzie wykorzystywane. Wszelkie informacje o nowych produktach, promocjach są wysyłane na email zarejestrowany w sklepie, tylko i wyłącznie na wyraźne życzenie Klienta - nie spamujemy.
Państwa dane nie są przekazywane żadnemu innemu podmiotowi odpłatnie lub nieodpłatnie.

Dane Klienta są wykorzystywane tylko i wyłącznie do wystawienia rachunku wynikającego z zawarcia umowy sprzedaży, oraz wygenerowania listu przewozowego na stronie firmy kurierskiej lub brokera zajmującego się spedycją.

W związku z powyższym sklep DiamondsCenter wraz wyspecjalizowaną Kancelarią Prawną uruchomił procedurę rejestracji zbioru danych osobowych u Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Po zakończeniu procesu rejestracji zbioru, wszelkie aktualne informacje zostaną niezwłocznie opublikowane na niniejszej stronie.

Sprzedawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o ich usunięciu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl